خرید ویدیو و آموزش ترفند ثبت نام موفق دیگنیتی و فیدلیتی (گروه بهمن)  دی ماه 1400

آموزش ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی شامل چه مواردی می باشد؟

✅فراخوانی بخشنامه و دیدن خودرو فیدلیتی و دیگنیتی در کوتاه ترین زمان ممکن:

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در ثبت نام های فروش فوری خودروسازها فراخوانی زودهنگام بخشنامه هاست،هر چقدر زودتر این اتفاق بیفتد و شما خودرو مورد نظر را برای سفارش ببنیید حتما احتمال و شانس موفقیت شما بیشتر خواهد شد. در این فیلم اموزشی توضیحاتی به شما داده می شود تا بخشنامه را همان زمانی ببینید که حرفه ای ها می بینند. بارها این را شنیده ام که چرا اصلا بخشنامه فعال نشد در صورتی که زمانی که افراد معمولی و با دانش کم در حال بدوبیراه گفتن هستند عده ای دیگر در حال به ثبت رساندن دومین خودرو مد نظرشان می باشند.

✅پر کردن مشخصات فردی در کمتر از یک ثانیه و فعال شدن استان و شهرستانها:

از مهمترین عواملی که باعث می شود ثبت نام هایی که باید فیلدها یا کادرهایی را پر کنیم موفق یا ناموفق شوند،مدت زمان پر کردن مشخصات فردی می باشد. همه ی رموز این مورد را به شما خواهیم گفت. فرآیند ثبت نام در سایت گروه بهمن هم به همین شکل می باشد یعنی برای ثبت سفارش باید تمام مشخصات فردی از نام گرفته تا شماره حساب بانکی و ادرس که تکمیل همه ی مشخصات برای یک فرد معمولی حداقل نیم ساعت زمان می برد، اما ما به شما یاد می دهیم که چگونه این کار را در عرض یک ثانیه انجام دهید شاید باور نکنید ولی حتی یک ثانیه هم نمی شود.

✅زمانی که سایت بهمن بخشنامه فعال ندارد و بسته است چگونه مشخصاتمان را ذخیره کنیم:

این موضوع را به شما بسیار دقیق آموزش داده ایم و جای نگرانی نیست. تصور کنید در یک مسابقه ی دومیدانی با مسافت 10 کیلومتر شرکت کرده اید و 100 هزار نفر شرکت کننده دارد حتما رقابت بسیار سختی است. حالا تصور کنید شما فرصتی دارید که می توانید به جای نقطه شروع 9 کیلومتر از مابقی شرکت کنندگان جلوتر مسابقه را آغاز کنید. ترفند آماده کردن مشخصات شما در زمانی که سایت بهمن بسته است و بخشنامه فعالی ندارد درزمان ثبت نام بهمن موتور دقیقا این کار را برای شما می کند. یعنی از همه ی کسانی که این ترفند را بلد نیستند کیلومترها جلو تر هستید و این شانس شما را به شدت برای موفیت بالا می برد.

✅مرورگر و نوع اینترنت مناسب برای ثبت نام بهمن موتور چیست:

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که گروه ما از چه سیستم،  مرورگر یا اینترنتی استفاده می کند که هربار موفق به ثبت نام می شود. در این مورد توضیحات کاملی به شما داده می شود تا بهترین انتخاب را داشته باشید. و به خاطر یک تصور اشتباه که من نمی توانم یا انترنت خوبی ندارم.  برای خودتان اقدام به ثبت نام نکنید و مجبور شوید 40-50 ملیون برای کاری که خودتان می توانید انجام دهید به کسی بدهید، بالاخره قرار است شما همه چیز را بدانید.

✅رفع خطای پرت شدن به صفحه اول بعد از کیلک پرداخت:

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد یا اینکه در ثبت نام بعدی با این خطا مواجه شوید. دقیقا زمانی که همه ی مراحل را رفته اید و منتظر هستید که وارد درگاه بانک شوید اما سایت به دلیل ترافیک بسیار زیاد شما را به صفحه اصلی پرت می کند. در این مواقع چه می کنید؟ آیا باید همه ی مراحل را مجدد در آن شلوغی طی کنید؟ قطعا جواب خیر است چون در این صورت شکست شما حتمی است. ما به شما ترفندی یاد می دهیم که این فرصت طلایی را از دست ندهید.

عدم ورود به درگاه بانک در صفحه ی اعتبار سنجی:

ممکن است تا اخرین مرحله یعنی صف ورود به درگاه هم برسید اما به شما پیغام تکمیل ظرفیت دهد،  یا مدت زمان طولانی در صف اعتبارسنجی منتظر هستید و هیچ اتفاقی رخ نمی دهد  یا اینکه خطای ظرفیت نمایندگی تمام شده است را می بینید، اینجا برای کسانی که آموزش مارا ندیده اند پایان کار است و شکست را می پذیرند اما اگر ترفندهای ما را بلد باشید داستان متفاوت است و شما می توانید موفق شوید. راه حل همه این خطاهارا به شما آموزش می دهیم.

✅انتخاب نمایندگی

زمانی که انتخاب نمایندگی ممکن نیست و گزینه ها غیر فعال است بهترین کار چیست؟ این موضوع را به صورت عملی در فیلم ثبت نام دوازدهم مرداد به شما آموزش می دهیم تا بهترین تصمیم را بگیرید و زودتر از دیگر متقاضیان از این مرحله عبور کنید. به سمت درگاه پرداخت هدایت شوید.

✅چرا بعد از پرداخت پول برگشت داده می شود:

احتمالا می دانید در ثبت نام بهمن موتور باید بعد از پرداخت مبلغ فیدلیتی و دیگنیتی رسید خرید را دریافت کنید اگر رسید را دریافت نکنید ثبت نام شما ناموفق می شود و پول به حساب شما برگشت داده می شود در این مورد به شما توضیحاتی داده شده داده شده است تا ریسک برگشت پول شما بسیار پایین بیاید.

✅حل کپچای گوگل (من ربات نیستم)

همان طور که می داند شما باید درسایت بهمن موتور در دو مرحله اثبات کنید که یک فرد حقیقی هستید و ربات نیستید. اگر شما جوری رفتار کنید که ربات تشخیص داده شوید کار بسیار برای شما مشکل می شود و برای حل پازل من ربات نیستم زمان زیادی باید بگذراید. اما اگر طبق آموزش عمل کنید این اتفاق رخ نمی دهد و باز هم چندین گام از دیگر متقاضیان جلوتر هستید.

پکیج ثبت نام موفق فیدلیتی و دیگنیتی شامل هفت فیلم می باشد.

فیلم آموزشی اول:  ابتدایِ آموزش شما را با نکات بسیار مهمی درباره زمان و ساعت شروع ثبت نام آشنا می کنیم، ثانیه ها در این بخش اهمیت بسیار زیادی دارد، همچنین توضیحاتی در مورد فعال شدن بخشنامه داده می شود که اگر برخلاف این روش ها عمل کنید، احتمالا صفحه اصلی سایت را از دست می دهید و امکان فعال شدن بخشنامه را از دست خواهید داد. این که مدام می شنویم سایت اصلا باز نشد یا کلا سایت خراب است و وقتی هم باز شد دیگر ثبت نام تمام شده بود برای کسانی که ترفندهای مارا بلد هستند اتفاق نمی افتد. در این فیلم به شما آموزش می دهیم که چگونه می شود تمام مشخصات خود را در کمتر از یک ثانیه وارد کنید و زودتر از هر کسِ دیگری به مرحله بعد بروید. البته نکات بسیار مهم و ریزی در مورد همین ترفند وجود دارد که آنها را هم به شما آموزش می دهیم و مطمئن باشید بعد تماشای فیلم اول از خودتان ممنون می شوید که تصمیم به خرید پکیج سایت گرفتید.

فیلم آموزشی دوم:  در هر بخشنامه و بدون اطلاع قبلی احتمال یک سری تغییرات در ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی از سمت سایت بهمن موتور وجود دارد به همین دلیل آموزشی برای شما تهیه کردیم تا غافلگیر نشوید این ترفندِ بسیار کاربردی به شما در موارد خاص بسیار کمک می کند. بالاخره حرفه ای ها باید همیشه آمادگی تغییرات را داشته باشند.

فیلم آموزشی سوم: در این فیلم به صورت عملی به شما نشان داده ایم در ثبت نام یکم تیرماه فیدلیتی و ثبت نام های دیگنیتی چطور در آن شلوغی از خطاها عبور کردیم و موفق شدیم. گروه ما تا به الان در تمام ثبت نام های بهمن ( فیدلیتی و دیگنیتی) موفق شده و به همین خاطر تجربه بسیار خوبی در این زمینه داریم که صادقانه در اختیار شما قرار داده ایم.

فیلم آموزشی چهارم:  زمانی که بخشنامه فعال بر روی سایت بهمن نیست برای ثبت مشخصات خود چطور عمل می کنید؟  اصلا می دانید مشخصات فردی که فرایند بسیار زمانبری هست را قبل از شروع ثبت نام باید انجام دهید و اگر منتظر هستید ثبت نام شروع شود و در آن شلوغی تازه فکر چاره باشید شک نکنید شما جز ناموفق ها هستید. شاید در جریان نباشید که این موضوع چقدر اهمیت دارد، این برگ برنده ی کاربران ما در زمان بسته بودن سایت بهمن است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

فیلم آموزشی پنجم: این فیلم بسیار ارزشمند است. چون شما به صورت عملی و زنده مشاهده می کنید که در ثبت نام 12مرداد فیدلیتی چگونه عمل کردیم ، با چه خطاهایی روبرو شدیم و چگونه از خطاها عبور کردیم و در نهایت از قسمت اعتبار سنجی عبور کردیم و موفق شدیم. این فیلم ذهن شما را آماده می کند تا در صورت برخورد به هر خطایی، آمادگی عبور و حل خطاهای رایج در سایت بهمن موتور را داشته باشید.

شما اگر طبق آموزش عمل کنید، تمرکز و آرامش خود را از دست ندهید احتمال موفقیت شما بسیار بسیار بالا خواهد رفت.

در واقع تمام افرادی که موفق به ثبت نام می شوند حتما از روشی که در این اموزش وجود دارد استفاده می کنند. اگر می خواهید ریسک ثبت نامتان بسیار پایین بی آید این اموزش مناسب شماستبا دیدن این آموزش متوجه می شوید همه ی شکایت هایی که مردم از ثبت نام ها دارند بخاطر دانش فنی کم انهاست و اگر آنها هم این آموزش را ببینند متوجه می شوند که جریان چیست و چرا عده ای همیشه در ثبت نام های خودرو سازها موفقند و عده ای هم همیشه ناموفق.

حتی اگر اینترنت پرسرعت یا سیستم قوی هم ندارید این اموزش مناسب شماست.

قبل از خرید این آموزش لطفا تمام توضیحات این صفحه را مطالعه کنید.

لطفا توضیحات رو با دقت و تا انتها مطالعه بفرمایید…

در این آموزش به هیچ عنوان از بدافزارها استفاده نشده و طبیعتا در آموزش ثبت نام بهمن موتور در این موارد هیچگونه توضیحی داده نشده است. لازم به ذکر است این توضیح به دلیل سوالات مکرر کاربران گرامی ارائه شده است. هر ادعایی منوط به تضمین 100% کذب است و عده ای جهت سوء استفاده از اطلاعات کم افراد این ادعاهایی را مطرح می کنند و مدعی هستند که روش های انها تضمینی و 100% می باشد. این ادعا کاملا کذب و کلاهبرداری می باشد و برای درخواست دستمزدهای بسیار بالا مطرح می شوند.  حتی اموزش ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی وب سایت هم تضمینی برای موفقیت قطعی شما نخواهد داد اما می توانیم تضمین دهیم بدون دانستن این نکات و این ترفندها شکست شما تقریبا قطعی است. پس لطفا این مورد را در نظر داشته باشید. هر ابزار یا روشی که لازم باشد ما به شما در این اموزش توضیح داده ایم پس با شنیدن کلمات قشنگ یا تخصصی فریب نخورید. چون این اموزش تکمیل ترین آموزش و روش  در ایران است. پس یک بار هزینه کنید و با خیال راحت خدمات ما را دریافت کنید.

 و اما چرا این آموزش را تهیه کرده ایم؟؟

همان طور که می داند خودرو فیدلیتی و دیگنیتی که اخیرا توسط شرکت بهمن موتور معرفی شده است. به دلیل اختلاف قیمت کارخانه با بازار آزاد و قیمت مناسب اعلامی بهمن موتور برای این خودروها در مقایسه با خودروهای مشابه بازار مورد اقبال بسیاری مردم از جمله دلالان و سرمایه گذران درشت قرار گرفته است. همین موضوع باعث شده است سرمایه گذاران درشت و افراد سودجو اقدام به ثبت نام به تعداد زیادی از این خودرو کنند که این امر باعث می شود مصرف کننده واقعی در ثبت نام این خودرو ها ناکام بماند.

طبیعی است سرمایه گذاران درشت با امید به اینکه این خودرو ها را با قیمتی بسیار بالا در بازار به فروش برسانند از اینترنت های بسیار پرسرعت که در دسترس عموم نیست و همچنین سیستم های بروز و قوی بهره می برند و از روش هایی استفاده می کنند که افراد عادی دانش یا دسترسی به این موارد را ندارند. طبیعتا افرادی در ثبت نام های فروش فوری موفق می شوند که سرعت عمل بالایی داشته باشند و از دانش کافی برخوردار باشند.

حتی اگر اینترنت پرسرعت یا سیستم قوی هم ندارید این اموزش مناسب شماست.

این امر باعث می شود این رقابت منصفانه نباشد و مصرف کننده واقعی ناکام بماند. ما آموزش روش ثبت نام  فیدلیتی و دیگنیتی را برای آن دسته از افرادی تهیه کرده ایم که دانش کافی در این زمینه ندارند و نمی خواهند با پرداخت دستمزد های چندین ملیونی به افراد دیگر یا در اختیار قرار دادن مشخصات بانکی خودشان به دیگران برای ثبت نام اقدام کنند. و ترجیه می دهند خودشان اقدام به ثبت نام کنند و مزه ی شیرین ثبت نام موفق را با پرداخت بهای بسیار ناچیز بچشند. این اموزش به شما یاد می دهد که چگونه در سایت بهمن موتور شانس خود را افزایش دهید و با سرمایه گذاران درشت یا دلالان رقابت کنید. چون اگر به صورت یک فرد عادی اقدام به ثبت نام نمایید به دلیل ترافیک بسیار بالا در زمان ثبت نام احتمال موفقیت شما نزدیک به صفر می باشد. و این موضوع در ثبت نام های فروش فوری ایران خودرو و سایپا اثبات شده است.

حتی اگر اینترنت پرسرعت یا سیستم قوی هم ندارید این اموزش مناسب شماست.

ضمنا اگر انتظار معجزه از این اموزش را دارید که مثلا با چند کلیک موفق به ثبت نام شوید این اموزش را تهیه نکنید چون هیچ گونه تضمینی برای موفقیت شما نخواهیم داد اما برای یک ثبت نام موفق با احتمال بالا شما نیازمند این مهارت ها و این ترفندها هستید در غیر این صورت شانس موفقیت اگر نگوییم صفر است قطعا زیر 1% می باشد.

لازم به ذکر است  آموزش نحوه ی ثبت نام فیدلیتی و دیگنیتی سایت  بسیار موثر و مفید است. پس امیدواریم عدم تضمین موفقیت شما بعد از تهیه این اموزش این تصور را ایجاد نکرده باشد که این اموزش کارایی بالایی ندارد. برعکس بسیار مفید است و شما به عنوان یک فرد با دانش فنی پایین در زمینه ثبت نام بعد از تماشای این آموزش تازه متوجه می شوید که چرا تا الان موفق نمی شدید و یا این چه رازی هست که یک سری افراد خاص همیشه در ثبت نام ها موفق می شوند. بله افرادی که معمولا موفق می شوند این ترفندها را بلد هستند.

پشتیبانی