جدیدترین شرایط فروش و ثبت نام بهمن موتور آبان ۱۴۰۰

گروه بهمن در سال ۱۳۳۱ و در راستای فعالیت در زمینه حمل و نقل دریایی و حق العمل کاری نمایندگیهای تجاری، به نام شرکت سهامی ایران خلیج کو تاسیس شد. این شرکت در سال ۱۳۳۸، اولین محصول خود را با عنوان وانت سه چرخ مزدا تولید کرد و به همین ترتیب بود که نام شرکت به کارخانه اتومبیل سازی مزدا تغیر یافت. در سال ۱۳۶۳ وانت مزدا ۱۶۰۰ به مرحله تولید رسید و این شرکت به ایران وانت تغییر نام داد که بعدها نام این مجموعه به گروه بهمن تغییر یافت که بهمن موتور یکی از زیر شاخه‌های این گروه است. بهمن موتور هر ساله با اجرای طرح‌ها و شرایط فروش مختلف اقدام به فروش خودروهای تولیدی خود می‌کند.

متقاضیان خرید خودروهای گروه بهمن می‌توانند با ثبت نام در شرایط فروش گروه بهمن اقدام به خرید یا پیش خرید این خودروها کنند.

شرایط فروش فیدلیتی پرایم تیپ ۱ – آبان ۱۴۰۰

گروه بهمن طرح فروش فیدلیتی پرایم تیپ ۱ را منتشر کرد. این طرح فروش از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۷ آبان ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

در طرح فروش جدید فیدلیتی پرایم تیپ ۱ (پنج نفره)، قیمت این محصول ۷۳۵ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین تحویل این خودرو برای هفته چهارم آذر ۱۴۰۰ خواهد بود و مشتریان می‌توانند رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، خاکستری کهکشانی و خاکستری گرافیتی انتخاب کنند.

مشتریان می توانند با مراجعه به وبسایت فروش این شرکت، نسبت به خرید نسخه پایه فیدلیتی اقدام کنند.

فروش نقدی دیگنیتی و فیدلیتی از هفته آینده

گروه خودروسازی بهمن بنا دارد فروش دو محصول فیدلیتی و دیگنیتی را از هفته آینده به صورت نقدی با تحویل فوری آغاز نماید.

براساس اطلاعات دریافتی در طرح جدید اگر فیدلیتی با مدل ۵ نفره عرضه شود با همان قیمت قبلی (۷۳۵ میلیون تومان) و مدل ۷ نفره با قیمتی حدود ۷۶۰ میلیون تومان و خودرو دیگنیتی با قیمتی فراتر از ۸۰۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

از ابتدای سال جاری تا کنون دو مرحله از طرح فروش نقدی خودرو دیگنیتی اجرا شده که آخرین مرحله آن مربوط به ۲۷ اردیبهشت ماه بوده است.

خودرو فیدلیتی نیز تاکنون فروش نقدی آن ۳ مرتبه اجرایی شده که آخرین مرحله آن مربوط به ۱۱ مهرماه بوده است که فقط در مدل ۵ نفره انجام شد.

شرایط فروش نقدی وانت کارا و کاپرا ۲ – آبان ۱۴۰۰

گروه خودروسازی بهمن با هدف افزایش عرضه خودرو، از ساعت ۱۰ صبح نهم آبان به مدت پنج روز به صورت نقدی سه محصول خود شامل وانت کارا تک کابین و دو کابین و کاپرا ۲ را به فروش می‌رساند.

گفتنی است فروش وانت کارا تیپ ۳ و کاپرا ۲ به صورت نقدی تا ساعت ۱۶ روز پنجشنبه سیزدهم آبان یا تکمیل ظرفیت ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند با توجه به نیاز خود نسبت به خرید اقدام کنند.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرطهای مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یک طرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

متقاضیان محترم می توانند از طریق وبسایت (bahman.iranecar.com) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شرایط فروش نقدی وانت کارا و کاپرا ۲ ویژه آبان ماه

 

فروش نقدی محصولات بهمن – آبان ۱۴۰۰

فروش نقدی محصولات گروه بهمن از روز شنبه ۱ آبان ماه ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

در این شرایط فروش خودروی کارا تک کابین ۲۵۱ میلیون تومان، خودروی کارا دو کابین ۲۶۹ میلیون تومان و خودروی کاپرا ۲، ۵۶۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شرایط ثبت نام خودرو فیدلیتی ویژه مهر ماه ۱۴۰۰

قیمت و شرایط فروش جدید فیدلیتی را برای مهر ماه سال ۱۴۰۰ اعلام شد. بر این اساس فروش فیدلیتی در روز یکشنبه یازدهم مهر ماه ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

در این مرحله از فروش، فیدلیتی تنها به صورت ۵ نفره عرضه می‌شود و قیمت آن از سوی بهمن موتور ۷۳۵ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین فروش به صورت نقدی، با قیمت قطعی و موعد تحویل یک ماهه انجام می‌شود.

پنج سال گارانتی یا ۱۵۰ هزار کیلومتر تامین پشتیبانی و ارائه سرویس ادواری رایگان به مدت ۱ سال یا ۲۰ هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرابرسد) برای این خودرو ارائه شده است. متقاضیان محترم می توانند از طریق وبسایت (bahman.iranecar.com) نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

افزایش قیمت وانت کارا تک کابین و دوکابین – شهریور ۱۴۰۰

گروه بهمن طرح جدید فروش محصولات خود را ویژه شهریورماه ۱۴۰۰ از روز چهارشنبه آغاز خواهد نمود.

در فروش‌های نقدی و اقساطی وانت کارا تک کابین تیپ ۳، قیمت مصوب این محصول ۲۵۱ میلیون تومان اعلام شده است. این در حالی است که فروش قبلی کارا تک کابین تیپ ۳ با قیمت مصوب ۲۳۶ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان انجام شد.

نسخه دو کابین تیپ ۳ که قبلا ۲۵۲ میلیون و ۹۳۴ هزار تومان قیمت داشت، این بار به قیمت ۲۶۹ میلیون تومان افزایش یافت.

این بخشنامه از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۰ فعال خواهد شد.

آغاز فروش وانت کارا ۲۰۰۰ و کاپرا دو کابین – مرداد ۱۴۰۰

گروه بهمن، شرایط فروش فوری نقدی و پیش فروش وانت کاپرا دو و وانت کارا تک کابین و دو کابین ۲۰۰۰ سی سی را، اعلام کرد.

بر طبق این شرایط فروش گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ ۳ را به صورت فروش فوری با قیمت قطعی و پیش فروش با قیمت غیر قطعی و کاپرا ۲ را به صورت فروش فوری با قیمت قطعی از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۲۴ مرداد ماه ۱۴۰۰ تا ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می‌رساند.

قابل ذکر است، فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت فوری با قیمت قطعی و پیش فروش با قیمت غیر قطعی است.

فروش مرحله دوم فیدلیتی بهمن موتور – مرداد ۱۴۰۰

بر اساس آخرین اطلاعیه منتشر شده از شرکت بهمت موتور، دومین مرحله از فروش فیدلیتی از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت یا تا ساعت ۱۶ همان روز ادامه دارد.

متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام فیدلیتی به سایت https://bahman.iranecar.com مراجعه کنند. طبق اعلام بهمن موتور، ظرفیت فروش فیدلیتی، محدود است و موعد تحویل خودرو نیز برای هفته چهارم شهریور ۱۴۰۰ است.

فروش مرحله دوم فیدلیتی بهمن موتور - مرداد ۱۴۰۰فروش فوری وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی و کاپرا دو کابین آغاز شد [به روز رسانی] – تیر

بر اساس جدیدترین طرح فروش بهمن موتور، وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ ۳ و کاپرا دو کابین از امروز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح با قیمت قطعی به فروش می‌رسد. این طرح فروش فوری تا پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. گفتنی است فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت نقدی با قیمت قطعی است.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط‌های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یک طرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین + راننده) و سیستم رادیو پخش USB مجهز است. ضمن این که طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می‌شود.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین + راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می‌آید.

قابل ‌ذکر است متقاضیان خودرو می‌توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir  اقدام نمایند.

فروش فوری وانت کارا ۲۰۰۰ سی سی و کاپرا دو کابین آغاز شدشرایط فروش اقساطی مزدا ۳ بهمن موتور

فروش اقساطی مزدا ۳ از سوی بهمن موتور اعلام شد. خودروها با مدل ۱۳۹۸ و بیمه بدنه تحویل داده خواهد شد.

قیمت تمام شده برای مشتری متناسب روش انتخابی بین ۹۱۴ تا ۱.۱۱۷ میلیون تومان می‌باشد.

بخشنامه رسمی فروش خودرو فیدلیتی – خرداد ۱۴۰۰

شرایط فروش فوری نقدی خودرو جدید فیدلیتی پرایم با قیمت قطعی به صورت اینترنتی (به تعداد محدود) از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ ساعت ۹ صبح لغایت ۱۶ همان روز به شرح جدول ذیل و با شرایط اعلام شده اعلام می‌گردد.

با هدف جلوگیری واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که قبلا تشریح شده، قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه ، ثبت نام خریدار از سوی شرکت بهمن موتور یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد می گردد.

بخشنامه رسمی فروش خودرو فیدلیتی - خرداد ۱۴۰۰

طرح جدید فروش فوری کاپرا و کارا – ۳ خرداد ۱۴۰۰

جدیدترین مرحله فروش شرکت بهمن موتور از امروز، دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۹ صبح آغاز شد. ثبت نام اینترنتی بهمن موتور تا ساعت ۱۳ روز پنج‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ (تا زمان تکمیل ظرفیت فروش) ادامه خواهد داشت.

در این مرحله از فروش نقدی بهمن موتور، متقاضیان می‌توانند برای خرید وانت کارا و پیکاپ کاپرا ۲ اقدام کنند.

طرح جدید فروش فوری خودرو دیگنیتی – اردیبهشت ۱۴۰۰

شرایط فروش با قیمت قطعی خودرو دیگنیتی به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ ساعت ۱۰ صبح لغایت ساعت ۱۶ همان روز مطابق جدول ذیل آغاز خواهد شد. متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام خودروی دیگنیتی پرایم به آدرس اینترنتی http://bahman.iranecar.com مراجعه کنند.

بر اساس آنچه در این بخشنامه آمده است، موعد تحویل این خودرو هفته سوم تیرماه خواهد بود. همچنین، مشتریانی که در دور اول ثبت نام این محصول موفق به خرید شده اند در این مرحله امکان ثبت نام ندارند و برای هر کد ملی فقط ثبت نام یک خودرو امکان پذیر است.

شرایط فروش فوری پیکاپ کاپرا و پیش فروش وانت کارا – ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

شرکت بهمن موتور در بیانیه‌ای اعلانم کرد که از روز پنج‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح، فروش فوری پیکاپ کاپرا و فروش اعتباری و پیش فروش وانت کارا را آغاز خواهد کرد.

قابل ذکر است که ثبت نام بهمن موتور به صورت اینترنتی است و در نهایت، در ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ (یا تا زمان تکمیل ظرفیت فروش) به اتمام می‌رسد. ثبت نام این خودرو از طریق سامانه‌ https://bahmancustomer.iranecar.com امکان‌پذیر است.

دانلود بخشنامه فروش نقدی پیکاپ کاپرا – فروردین ۱۴۰۰

دانلود بخشنامه فروش اعتباری اینترنتی وانت کارا – فروردین ۱۴۰۰

دانلود بخشنامه پیش فروش اینترنتی وانت کارا – فروردین ۱۴۰۰

شرایط فروش فوری دیگنیتی بهمن موتور – ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

شرکت بهمن موتور اعلام کرد که اولین فروش فوری خودروی دیگنیتی از روز سه‌شنبه مصادف با ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد. ثبت نام دیگنیتی بهمن موتور از ساعت ۱۰ صبح شروع شده و تا ساعت ۱۶ همان روز (یا تا زمان تکمیل ظرفیت) نیز ادامه خواهد داشت.

دانلود بخشنامه اولین فروش فوری دیگنیتی بهمن موتور – ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

در شرایط فروش دیگنیتی بهمن موتور، قیمت این خودرو ۷۴۹.۵ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین، سود انصراف از ثبت نام معادل ۱۵% (سالانه) بوده و موعد تحویل آن نیز در هفته اول خردادماه ۱۴۰۰ خواهد بود.

به‌روزرسانی: آقای میرمنصف، رئیس سازمان فروش و خدمات پس از فروش بهمن موتور، ضمن اعلام تکمیل ظرفیت فروش خودروی دیگنیتی، اعلام کرد که مرحله اول فروش  خودروی دیگنیتی با استقبال متقاضیان روبرو شده است. به همین دلیل، بهمن موتور قصد دارد،  مرحله دوم فروش دیگنیتی را در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ اجرایی کند.

قیمت محصولات بهمن موتور در سال ۹۹

شما می‌توانید در جدول زیر قیمت انواع محصولات بهمن موتور را در سال ۱۳۹۹ مشاهده کنید و روند تغییر قیمت این خودروها را از نزدیک ببینید:

تاریخ کارا تک کابین کارا دو کابین کاپرا
نیمه اول اردیبهشت ۱۲۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۱۲۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ۳۰۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
نیمه دوم اردیبهشت ۱۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۱۳۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ۳۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
خرداد ۱۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ۱۳۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ۳۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
تیر ۱۲۵ میلیون تومان ۱۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ۳۱۶ میلیون تومان
مرداد ۱۵۹ میلیون تومان ۱۶۹ میلیون تومان ۴۲۵ میلیون تومان
نیمه اول شهریور ۱۶۱ میلیون و صد هزار تومان ۱۷۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
نیمه دوم شهریور ۱۶۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ۱۷۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ۵۱۰ میلیون تومان
مهر  ۱۹۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ۲۰۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
آبان ۲۰۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ۲۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
آذر ۴۹۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
دی ۲۱۰ میلیون ۲۲۵ میلیون ۵۶۰ میلیون

 

نحوه ثبت نام اینترنتی بهمن موتور سال ۹۹

برای ثبت نام اینترنتی بهمن موتور در سال ۹۹ باید ابتدا به آدرس https://bahman.iranecar.com مراجعه کنید و سپس با انتخاب خودروی مورد نظر، برای ثبت نام آن اقدام نمایید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
Share this Article
Leave a comment
پشتیبانی